Триває точкове прибирання — у Кличка розповіли, як розчищають сніг у Києві

Володимир Бондаренко пояснив, чому погано чистяться другорядні вулиці

Триває точкове прибирання — у Кличка розповіли, як розчищають сніг у Києві

У Києві комунальники продовжують боротися з наслідками снігопаду. Подробиці розповів в ефірі каналу "Україна 24" заступник міського голови Києва Віталія Кличка Володимир Бондаренко.

"Боротьба триває, станом на ранок розчищені основні магістралі. Наразі працює близько 400 одиниць техніки. Щоправда, рух техніки в колонах зараз неможливий, відбувається точкове прибирання. Керуючі компанії та районні адміністрації прибирають прибудинкові території.

На жаль, ми повинні розуміти, що більшість балансоутримувачів, приватних зокрема, повинні були розчищати певні фасадні ділянки та тротуари. Але станом на ранок вони були в задовільному стані, до кінця не розчищені. Наприклад, вчора було винесено понад тисячу приписів щодо належного розчищення снігу", — сказав він.

Читайте також: Переломів стало більше — лікар дав пораду при травмах через снігопад

Популярні відео

Бондаренко попередив, що при посиленні снігопаду з прибиранням доведеться почекати, і розповів, куди скаржитися, якщо вулиця не розчищена зовсім.

"Сьогодні вдень і ввечері проходитиме основне прибирання. Але якщо буде така ж погодна ситуація, коли вночі снігопад, то це буде неможливо, будемо чекати стабілізації погодних умов.

Потрібно повідомляти (про нерозчищені вулиці — ред.) на 1551, ми будемо оперативно реагувати на такі ситуації. Але є протокол, що спочатку розчищаються основні магістралі, а потім міжквартальні проїзди. Це, звичайно не означає, що з понеділка не повинно було нікого бути. Але, на жаль, міжквартальні проїзди не пріоритетні", — сказав він.

Бондаренко додав, що весь громадський транспорт вийшов на лінії, серйозних перебоїв в його роботі немає.

Раніше радниця голови Київської міської державної адміністрації Юлія Грамотна розповіла про роботи з розчищення снігу в Києві.

Джерело Україна 24 Теги