Україні потрібна муніципальна поліція: Колесніков назвав три важливі умови

Ексвіце-прем'єр розповів, як повинна працювати муніципальна поліція

Україні потрібна муніципальна поліція: Колесніков назвав три важливі умови

В Україні потрібна муніципальна поліція — про це заявив в ефірі каналу "Україна 24" віцепрем'єр-міністр з питань Євро-2012, ексміністр інфраструктури Борис Колесніков.

"Влада відійшла від головного питання: чому не створена муніципальна поліція, яка працює в усьому цивілізованому світі? Дільничний, або як би це не називалося — це муніципальна поліція. Муніципальний шериф обирається, підписує контракт з міською радою, і міськрада зобов'язана брати участь у фінансуванні роботи муніципальної поліції", — сказав він.

Читайте також: Геращенко запропонував заборонити платні мітинги

Популярні відео

Колесніков назвав три необхідні кроки для функціонування такої поліції.

"Будь-яка справа починається при наявності трьох речей. Перше — інфраструктура, тобто у поліції повинно бути все. Друге — методика. Керівництво країни запросило Деканоїдзе. Хто така Деканоїдзе, куди вона поділася після того, як зробила нам поліцію? Якщо ми йдемо світовим шляхом, чому не запросити відставного начальника муніципальної поліції того ж Нью-Йорка, нехай він нам створить муніципальну поліцію. І персонал. Потрібно вплинути на вузи, які готують поліцейських. Це все принесе успіх, люди будуть спокійно ходити вулицями", — сказав він.

Раніше Колесніков розповів анекдот на тему заяв українських політиків і дав пораду владі.

Джерело Україна 24 Теги