"Ми стаємо заручниками": Ляшко висловився про ситуацію з вакцинами від COVID-19

Олег Ляшко розповів, як Україна могла б вирішити питання з вакцинами

"Ми стаємо заручниками": Ляшко висловився про ситуацію з вакцинами від COVID-19

Україна стала заручником багатих країн, які розкупили вакцину від коронавірусу — про це заявив лідер радикальної партії Олег Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

"Ви розповідаєте в лютому 2021 року що президент веде переговори з лідерами фармацевтичних компаній. Всі нормальні країни вже давно підписали договори, отримали вакцини та вакцинують своїх людей... Генсек ООН правильно сказав "вакцинний націоналізм", коли багаті країни закуповують вакцини, бідним країнам нічого не перепадає. Потім ми стаємо заручниками, фактично втрачаємо безвіз, нас не пустять нікуди в Європу", — сказав він.

Читайте також: "Чекаємо перший мільйон доз": Степанов назвав точну дату поставки вакцин

Популярні відео

Ляшко заявив, що Україна сама б могла виробляти вакцину за західними технологіями.

"Що повинні робити сильні світу цього — ділитися вакциною, виробництвом, технологіями. В Україні достатньо виробництв, де ми можемо виробляти вакцину за технологією Pfizer, AstraZeneca, але робити для України, тому що це глобальна проблема", — сказав він.

Раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" Михайло Радуцький розповів, як у Верховній Раді реагують на розслідування НАБУ із закупівлі вакцин від COVID-19

Джерело Україна 24 Теги