"Хоче забрати в України дев'ять областей": Гордон назвав три зброї Путіна

Росія не відмовлялася від планів розчленування України, заявив журналіст

"Хоче забрати в України дев'ять областей": Гордон назвав три зброї Путіна

Президент Росії Володимир Путін не відмовився від своїх планів 2014 року - забрати в України дев'ять областей. Для цього він використовує три зброї гібридної війни - військова сила, економіка та пропаганда.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон.

"Російська Федерація здійснила варварський акт анексії Криму. Російська Федерація як держава спробувала здійснити масове захоплення територій. Я нагадаю, що план Суркова (помічника президента РФ - ред.) "Новоросія", який він презентував Путіну, передбачав відбирання в України дев'яти областей: Крим, Луганська, Донецька, Запорізька, Дніпропетровська, Одеська, Харківська, Миколаївська та Херсонська області. Згідно з планом, ці області мали скласти державу "Новоросія" і відійти до Росії", - нагадав журналіст.

Читайте також: "Це свинство": Гордона обурило ставлення країн Заходу до Путіна

Популярні відео

За його словами, "йшлося про розчленування нашої країни".

"При цьому польські керівники не приховують, що під час переговорів з ними Путін говорив про те, що Україна є недодержавою, забирайте свої території: Галичину, румуни нехай заберуть Буковину, угорці - Закарпаття, ми заберемо своє, і нехай там залишаються Київ з Житомиром і Черніговом. Ці плани існували й продовжують існувати", - підкреслив Гордон.

Читайте також: Гордон розповів, що потрібно для повалення Путіна

Журналіст також нагадав, що начальник російського генштабу Валерій Герасимов у 2013 році розробив концепцію гібридної війни.

"Те, що відбувається у нас всі ці роки, це ілюстрація того, що писав Герасимов, один в один. Держава розчленовується за допомогою трьох речей: військова сила, економіка, пропаганда, завдяки якій засмічуються мізки мільйонів людей", - зазначив він.

Раніше журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, який страшний прокол допустив президент Росії Володимир Путін.

Джерело Україна 24 Теги