Гроші давали Росія і ОРДЛО - експрем'єр про санкції проти трьох каналів

Гройсман зазначив, що Україна має жорстко реагувати на гібридну війну Росії

Гроші давали Росія і ОРДЛО - експрем'єр про санкції проти трьох каналів

Українська влада мала всі підстави для закриття телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK, оскільки вони фінансувалися коштом Росії та ОРДЛО.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив експрем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

За його словами, свобода слова є найбільшою цінністю, яку потрібно берегти й захищати, "але коли йдеться про пропаганду - це зовсім інше".

"Ми розуміємо, що Росія на нас напала і веде проти нас гібридну війну. Я завжди говорив, що гібридна війна має багато різних компонентів. Військові дії на сході, анексія Криму - раз. Економічна агресія стосовно України, енергетична - мало хто пам'ятає, але у 2014 році вони нам все перекрили, ми були залежні. Інформаційна агресія, хакерські атаки та багато інших речей, які вони використовують для боротьби з нами, оскільки вони нас ідентифікували як країну, яку хочуть послабити та знищити", - заявив експрем'єр.

Читайте також: Закрили "кремлівських чортів" - Ляшко жорстко висловився про санкції проти телеканалів

Популярні відео

Як зазначив Гройсман, Росія використовує в інформаційній війні "всі можливі ресурси, соцмережі, телеканали".

"У влади та РНБО є абсолютно всі підстави говорити про те, що ці ЗМІ фінансувалися, зокрема, за російські кошти, кошти ОРДЛО. Всі ці кроки зроблені для захисту держави, а далі ці кроки треба захистити юридично, і важливо, щоб влада пояснила людям, чому ухвалено таке рішення", - сказав він.

Читайте також: Санкції проти телеканалів: експерт сказав, що влада має робити далі

Раніше народна депутатка від "Слуги народу" Єлизавета Ясько в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, як Захід відреагував на санкції проти трьох каналів.

Джерело Україна 24 Теги