Сутички біля офісу телеканалу "Наш": штовханина, ушкодження, порізана рука (відео)

Представники каналу вийшли до протестувальників і запропонували обговорити питання у студії

Сутички біля офісу телеканалу "Наш": штовханина, ушкодження, порізана рука (відео)

Під будівлею, де розміщується офіс телеканалу «Наш», уже всі розійшлися – і протестувальники, і правоохоронці. Втім, ще зовсім не давно тут було гаряче. Деталі від кореспондента телеканалу «Україна 24» з місця подій.

Акція тривала більше години. Учасники вимагали, аби телеканал закрили через його контент, який, як казали мітингуючі, загрожує національній безпеці. Водночас представники каналу вийшли до протестувальників і запропонували їм обговорити це питання у студії, або якщо є якісь питання – звертатися до суду. Після цього виникли невеликі сутички, втрутилися правоохоронці. Якщо протестувальників було близько 30, то правоохоронців значно більше. Як повідомляють організатори акції, п’ятьох учасників затримали.

Читайте також: Це не зовсім ЗМІ - "слуга народу" про санкції проти трьох телеканалів

Більш ніж на годину перекривали вул. Жилянську, тут утворився великий затор. Чергували тут і медики. Коли була штовханина, ніхто серйозно не постраждав, але були ушкодження, порізана рука, дехто впав. Допомогу надавали на місті, нікого не госпіталізували.

Популярні відео

Читайте також: Ця історія не про свободу слова - відома журналістка про блокування каналів

Раніше в ефірі телеканалу "Україна 24" голова Мінкульту Олександр Ткаченко розповів, що Міністерство культури і інформаційної політики направило компанії Youtube офіційне звернення щодо припинення онлайн-мовлення "112 Україна", NewsOne і ZIK, які потрапили під санкції.

Джерело Україна 24 Теги