Зеленський зробив мужній вчинок - Гордон про санкції проти телеканалів

Національна безпека вимагає правильних підходів до пропаганди, зазначив журналіст

Зеленський зробив мужній вчинок - Гордон про санкції проти телеканалів

Відомий журналіст Дмитро Гордон в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що телеканали "112 Україна", NewsOne і ZIK потрібно було відключити вже давно за "інформаційний тероризм".

"Моя позиція проста: це треба було зробити давно... Два роки знадобилося Володимиру Олександровичу (Зеленському - ред.), але вчора він зробив мужній вчинок. Я його часто критикую і вважаю, що справедливо. Вчора я випив за його здоров'я горілки, коли дізнався про це, навіть не закушуючи. Він зробив вчора вчинок", - вважає журналіст.

Читайте також: Ця історія не про свободу слова - відома журналістка про блокування каналів

За його словами, в країні, де йде війна, не можуть вести мовлення канали, що насаджують ідеологію "русского мира".

"І не треба плутати це зі свободою слова - це інформаційний тероризм. Я маю право на ці слова, тому що вів там програми, у мене був найвищий рейтинг. При цьому всі українські політики спокійно приходили на ZIK, NewsOne і 112, у вороже лігво, продовжували там виступати, тому що це для них предмет особистого піару, а не доля країни на кону", - зазначив Гордон.

При цьому журналіст підкреслив, що держава повинна надати докази того, що канали фінансувалися за рахунок Росії, "щоб ні в кого не було думки, що це особиста помста і так далі".

"І на цьому треба поставити крапку. Національна безпека вимагає правильних підходів до пропаганди з боку країни-агресора. Треба ще закрити Youtube-канали, звернутися до США, щоб вони ввели санкції проти російських пропагандистів, і позакривати все під три чорти, нехай ведуть свою пропаганду з вуст в уста один одному, сидять чаюють, нам це не треба", - заявив він.

Читайте також: Ткаченко пояснив санкції проти трьох телеканалів на прикладі США і Росії

Популярні відео

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про введення санкцій проти трьох українських телеканалів, а також їхнього власника - народного депутата Тараса Козака. Санкції зокрема передбачають анулювання ліцензії цих телеканалів.

Також Міністерство культури і інформаційної політики України направило компанії Youtube офіційне звернення щодо припинення онлайн-мовлення телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK.

Джерело Україна 24 Теги