У статистиці коронавірусу в Україні знайшли дивні речі: подробиці від лікаря

Епідеміолог порівняв відсоток госпіталізації в Україні та країнах Заходу

У статистиці коронавірусу в Україні знайшли дивні речі: подробиці від лікаря

Статистика захворюваності на коронавірус COVID-19 в Україні не відображає реальної картини.

Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" лікар-епідеміолог Андрій Александрін.

"Якщо ми подивимося дані, то побачимо значне зниження абсолютної кількості виявлених випадків COVID-19, але при цьому відсоток госпіталізації перевищує позначку в понад 60%. При тому, що у США - 3,5%, у Великій Британії - не більше 4%. Це говорить про те, що у нас, на жаль, відсутня якісна система виявлення і робота з контактами. І за 2020 рік Україна не налагодила цю систему. Тому ми не маємо реальних даних в Україні", - заявив лікар.

Читайте також: Вакцинація розпочнеться в Україні зовсім скоро: в Раді розкрили деталі

Популярні відео

Александрін також зазначив, що держава повинна створити ті умови, при яких суспільству буде зручно виконувати ті чи інші епідемічні заходи.

"На сьогодні держава не впроваджує системно програму інфекційної безпеки. Якщо ми говоримо про статистичні дані, то буквально тиждень тому в нас прийняли наказ МОЗ про систему епіднагляду за захворюваннями. Але це просто папірець, його ще потрібно впровадити в державній системі", - додав він.

Читайте також: Шустер назвав несподівану користь для України від епідемії коронавірусу

Раніше лікарка-епідеміологиня Ірина Колесникова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що, окрім епідемії коронавірусу, світу та Україні загрожують інші пандемії.

Джерело Україна 24 Теги