Потрібно придивитися уважніше: в Авакова зробили уточнення щодо резонансного закону

Україна - єдина країна, де немає законодавчо врегульованого питання обліку зброї, зазначили у МВС

Потрібно придивитися уважніше: в Авакова зробили уточнення щодо резонансного закону

Радник глави МВС Арсена Авакова Володимир Мартиненко в ефірі телеканалу «Україна 24» прокоментував законопроєкт про легалізацію зброї, який рекомендував до голосування профільний комітет Ради.

«Якщо уважніше подивитися на законопроєкт, стане зрозуміло, що там не йдеться про вирішення всіх проблем. У цьому законопроєкті йдеться про врахування обігу зброї та боєприпасів, і цей закон не передбачає використання зброї або застосування будь-де. Йдеться лише про те, як зброю враховувати, вона ділиться на категорії. Далі йдеться про реєстр зброї, в якому реєструються всі ті "стволи", які є в Україні», - заявив радник Авакова.

Читайте також: "Може настати хаос": депутат про законопроєкт щодо легалізації зброї

Популярні відео

Він підкреслив, що цей законопроєкт вирішує низку питань, але носіння і застосування зброї туди не входять.

«Наприклад, Україна - єдина країна, де немає законодавчо врегульованого питання обліку зброї та боєприпасів. Але тут не йдеться про застосування цієї зброї, оскільки з ініціативи авторів законопроєкту говориться, що застосування або носіння цієї зброї буде врегульовано окремим законом, який потім буде розглядатися. Нагадаю, комітет рекомендував його розглянути в першому читанні», - зазначив Мартиненко.

Читайте також: "Це не зовсім легалізація": розкрито деталі законопроєкту про зброю в Україні

Нагадаємо, парламентський комітет рекомендував Верховній Раді прийняти законопроєкт про обіг цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів (№4335).

Джерело Україна 24 Теги