"Може настати хаос": депутат про законопроєкт щодо легалізації зброї

Нардеп Михайло Цимбалюк розповів, що потрібно змінити в законопроєкті про зброю

"Може настати хаос": депутат про законопроєкт щодо легалізації зброї

Парламентський комітет рекомендував Верховній Раді ухвалити законопроєкт про обіг цивільної вогнепальної зброї та боєприпасів. Про проблеми з дозволом короткоствольної зброї розповів в ефірі каналу "Україна 24" депутат з "Батьківщини" Михайло Цимбалюк.

"Найбільша дискусія — про короткоствольну нарізну зброю. Законодавці пропонують, щоб дозволити людям купувати таку зброю, мати вдома, зберігати й використовувати тільки для самооборони, що нереально проконтролювати. Через це ця норма, як мінімум одна, не може пройти", — сказав він.

Читайте також: "Це не зовсім легалізація": розкрито деталі законопроєкту про зброю в Україні

Популярні відео

Депутат розповів, що можна зробити з законопроєктом.

"Потрібно об'єднати та підготувати один законопроєкт, і тоді його виносити в сесійний зал. Поки що в такому вигляді, як він є, це не той закон, який, по-перше, дасть можливість людям купувати, зберігати та використовувати. І немає гарантій, що та людина, яка зареєструє короткоствольну зброю, не буде її використовувати на вулиці, в автомобілі. Може настати хаос", — заявив він.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі каналу "Україна 24" запропонував компроміс у питанні легалізації зброї.

Джерело Україна 24 Теги