У "Слузі народу" назвали проблему з масовою вакцинацією в Україні

Українці повинні переконатися, що вакцина безпечна і дає результат, зазначив Михайло Радуцький

У "Слузі народу" назвали проблему з масовою вакцинацією в Україні

В Україні проходить масштабна кампанія проти вакцинації від коронавірусу, робити щеплення не хочуть навіть деякі медики.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

"Вже до вересня, сподівається МОЗ, ми пройдемо 4 етапи (вакцинування – ред.). Сьогодні є інша проблема, сьогодні не всі люди, навіть є медичні працівники, які не погоджуються вакцинуватися", - зазначив нардеп.

Читайте також: На нас чекають великі потрясіння - лікар про вакцинацію українців від коронавірусу

Популярні відео

Радуцький повідомив, що Україна має отримати 15 млн доз вакцини – "це приблизно 50% населення України, щоб був гарний ефект від вакцинації".

"На сьогодні відбувається дуже велика антивакцинальна кампанія. Я сподіваюсь, що коли пройде перша-друга хвиля вакцинації, люди побачать, що вакцина безпечна, дає результат. Ми постійно ведемо перемовини, і не зупинимося у вересні", - заявив він.

Читайте також: Лікарка розповіла, кому може зашкодити вакцинація від коронавірусу

Нагадаємо, нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький також розповів в ефірі телеканалу "Україна 24", коли стартує перший етап масової вакцинації українців від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги