Вакцинація розпочнеться в Україні зовсім скоро: в Раді розкрили деталі

Михайло Радуцький розповів про переговори МОЗ з постачальниками вакцин

Вакцинація розпочнеться в Україні зовсім скоро: в Раді розкрили деталі

Перший етап масової вакцинації українців від коронавірусу COVID-19 стартує менше ніж за два тижні.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький.

"Вакцинація розпочнеться менше ніж за два тижні. На сьогодні ми точно розуміємо, що понад 100 тис. доз Pfizer заходить в Україну. Зараз МОЗ веде перемовини з виробником щодо реєстрації. Також ми чекаємо декілька мільйонів доз від AstraZeneca, плюс підписано угоду з Sinovac на 1,9 млн доз", - повідомив нардеп.

Читайте також: На нас чекають великі потрясіння - лікар про вакцинацію українців від коронавірусу

Популярні відео

За його словами, зараз українська сторона чекає, щоб "Sinovac надав документи, які підтверджують, що ця вакцина ефективна не менше ніж на 70%".

"Сьогодні вже робляться списки людей, які потрапляють до першої хвилі. Це лікарі виїзних бригад, які беруть ПЛР-тести і які вакцинуватимуть. Це медичні працівники, які працюють в інфекційних лікарнях. А також це інші лікарі, військові в зоні ООС тощо", - зазначив Радуцький.

Читайте також: Лікарка розповіла, кому може зашкодити вакцинація від коронавірусу

Раніше лікар-епідеміолог Андрій Александрін в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав головні помилки України в питанні профілактики коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги