Боюся, буде катастрофа: експерт про серйозну проблему через коронавірус в Україні

Українське суспільство живе у підлітковому віці, вірячи в прості рішення, зазначив Курпіта

Боюся, буде катастрофа: експерт про серйозну проблему через коронавірус в Україні

Старший викладач школи охорони здоров’я НаУКМА Володимир Курпіта в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів, в чому проблема з вакцинацією від коронавірусу в Україні.

«Українське суспільство живе у підлітковому віці, вірячи в прості рішення. 2020 рік показав, що простих рішень при коронавірусі не буде. Я боюся, що з вакцинацією у нас буде катастрофа в країні, оскільки у нас рівень популізму поки що зашкалює. Коли у нас починають дискутувати не про порядок здійснення вакцинації, а про те, хороша вакцина чи погана, привезли її підпільно чи не підпільно – це створює шалену недовіру у суспільстві, що йому обов’язково будуть давати неправильну вакцину», - зазначив експерт.

Читайте також: На нас чекають великі потрясіння - лікар про вакцинацію українців від коронавірусу

Популярні відео

Він також висловився щодо російської вакцини «Спутник V».

«Я би розділив тут наукову і політичну точки зору. Я вважаю, що ситуація з російською вакциною лежить у політичній площині, держава Україна має ухвалити рішення про її незастосування виключно з політичних питань. Усі розмови стосовно неякісності російської вакцини повинні бути зупинені, оскільки зараз все більше даних про те, що ця вакцина працює, Росія є потужним виробником вакцин у світі. І через це маніпулювати ситуацію, що якась вакцина неякісна, неправильно. Але ми маємо прийняти політичне рішення. Ця вакцина в Україні не може застосовуватися», - заявив Курпіта.

Читайте також: Україні загрожують нові втрати через карантин - експертка про онлайн-освіту

Раніше лікар-епідеміолог Андрій Александрін в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав головні помилки України в питанні профілактики коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги