Лікарка розповіла, кому може зашкодити вакцинація від коронавірусу

Практично кожен другий українець не підтримує вакцинацію, зазначила доктор медичних наук

Лікарка розповіла, кому може зашкодити вакцинація від коронавірусу

Люди, які перехворіли на коронавірус у тяжкій формі, при вакцинації проти COVID-19 піддаватимуть організм додатковому навантаженню.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" лікарка-інфекціоністка, доктор медичних наук Оксана Виговська.

"В цілому в Україні така ситуація, що практично кожна друга людина не є прихильником вакцинації. Йдеться про щеплення проти різних захворювань, зокрема і проти COVID-19. З цим пов'язано багато різних факторів, в першу чергу це недовіра до якості вакцини. Я і моя сім'я перехворіли, це моя позиція - я вважаю, що люди, які перехворіли COVID-19, особливо тяжкими формами, і мають захисні антитіла, не повинні щепитися, тому що це зайве навантаження на імунну систему", - сказала Виговська.

Читайте також: "Вакцинація вже може бути не потрібна": лікар здивував заявою про COVID-19

Популярні відео

Лікарка зазначила, що в Україні "буде кілька видів вакцин, відповідно, будуть безкоштовні та платні вакцини".

"Я б дивилася на свою фінансову ситуацію. Якщо є можливість - краще щепитися вакцинами, що демонструють більшу ефективність. Якби не було фінансової можливості, я б прищеплювалася будь-якою вакциною, якою держава має можливість забезпечити. Треба розуміти, що у нас рівень захворюваності стабільний і невисокий, це хороший момент для проведення масового щеплення, і треба їм користуватися", - заявила вона.

Читайте також: Не варто робити випробування на медиках — лікарка різко висловилася про вакцинацію

Раніше епідеміологиня Наталя Виноград розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", які ризики необхідно врахувати перед вакцинацією від коронавірусу COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги