"Керований хаос" з боку Росії — ексзаступник голови СБУ назвав три кроки боротьби

Віктор Ягун розповів, як Україна може протистояти російському плану

"Керований хаос" з боку Росії — ексзаступник голови СБУ назвав три кроки боротьби

Служба зовнішньої розвідки заявила, що Росія прагне до реалізації в Україні сценарію "керованого хаосу", який має привести до реваншу проросійських сил в Україні. Цю заяву прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" ексзаступник голови СБУ Віктор Ягун.

"Те, що оприлюднили цю інформацію — це вже один із елементів протидії цим планам, це перший крок. Другий крок — те, що стосується підтримки наших партнерів, щоб вони розуміли, що нам це відомо, ми усвідомлюємо загрози та розраховуємо на їх підтримку.

І третій крок — це донести до нашого суспільства, і в першу чергу до владних інституцій, що існує надзвичайно велика небезпека використання всіх цих сварок, які є у нас в суспільстві, перенесення їх на державні інституції, їх дискредитації, створення нездатності їх функціонування і таким чином знищення держави зсередини", — сказав він.

Читайте також: Росію залишили в ПАРЄ: "слуга народу" пояснила страхи європейців

Ягун заявив, що мир з боку Росії наразі неможливий.

"Меседж Путіна на Давоському форумі (про необхідність діалогу між Росією і Заходом - ред.) насамперед адресований Заходу, але Україна настільки напружена, що я не знаю, що ще можна сказати суспільству й керівництву, щоб вони розуміли, що, на жаль, ніякого миру  з їхнього боку не буде, і тільки посилення наших позицій, як військових, так і політичних, допоможе нам протистояти можливому нападу. Насправді Путін нічого просто так не говорить", — сказав він.

Раніше представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш розповів про нову тактику Росії щодо Донбасу.

Джерело Україна 24 Теги