"Гуманітарний акт агресії": експерт про візит російських пропагандистів до Донецька

Володимир Горбач припускає, що "журналісти" приїхали морально підтримати бойовиків

"Гуманітарний акт агресії": експерт про візит російських пропагандистів до Донецька

28 січня в Донецьку проходить так званий форум "Русский Донбасс", для участі в якому приїхали російські пропагандисти Маргарита Сімоньян, Тигран Кеосаян і Роман Бабаян. Політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач вважає, що візит цих осіб суттєво загрожує Україні.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Трохи мені різонуло щодо прізвищ. Російський форум і троє "русских богатырей": Кеосаян, Бабаян і Сімоньян. Важко знайти логіку в таких діях, люди з вірменськими прізвищами представляють російський Донбас. Але це чисто пропагандистське... по-перше, підбір членів делегації. Крім того, що у них вірменські прізвища, це насамперед російські пропагандисти, громадяни Росії. Вони працюють в інформаційно-пропагандистській сфері. Це така спроба гуманітарного акту агресії", - сказав експерт.

Читайте також: Гордон зловив російських пропагандистів на брехні про вакцину від коронавірусу

Популярні відео

Горбач побоюється, що візит цих "журналістів" може нести суттєву загрозу Україні, що виходить за рамки пропагандистської роботи.

"Я боюся, що це може бути підготовка в самому Донбасі, мобілізація бойового духу бойовиків для якогось нового загострення або ще чогось. Мені здається, що тут велика загроза, ніж просто в пропагандистській сфері", - сказав Горбач.

Читайте також: "Схоже на російську пропаганду": юрист розповів, у чому можуть звинуватити Трампа в США

Нагадаємо, в червні Служба безпеки України припинила в Києві діяльність групи проросійських пропагандистів, які закликали до розподілу України.

Джерело Україна 24 Теги