"Україна 24" представляє ексклюзивний спецпроєкт "Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції"

Пандемія змінила нашу реальність, сказав Євгеній Кисельов

"Україна 24" представляє ексклюзивний спецпроєкт "Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції"

30 січня о 16:00 Євгеній Кисельов проведе масштабний спецпроєкт «Вірус, що змінив світ. Рік ізоляції» на каналі «Україна 24». Коментарі фахових експертів, ексклюзивні подробиці, детальна хроніка пандемії — глядачі дізнаються, чому людство виявилось не готовим до такого випробування і які глобальні наслідки COVID-19 спричинив в Україні.

Нагадаємо, 30 січня 2020 року ВООЗ оголосила надзвичайний стан через поширення коронавірусу.

Особливістю ефіру стане включення з різних куточків світу — Австралії, Європи, Азії, Африки, Південної та Північної Америки. Люди, які побороли хворобу за кордоном, розкажуть, як повертаються до нормального життя.

Євгеній Кисельов запросить до ефіру фахових експертів різних галузей. З допомогою державних діячів ведучий з’ясує, як проходять переговори про закупівлю вакцини. Дипломати поділяться, до яких заходів вдалися уряди різних країн та які з них виявилися ефективними. Вірусологи дадуть можливий прогноз завершення пандемії. Економісти розкажуть про стан бюджету, і чи справді Україна відстає від решти світу. 

Читайте також: Епідемія коронавірусу: лікарка назвала три сценарії для України

Також участь у програмі візьмуть журналісти, політики та діячі культури: Сергій Комісаренко, Гаррі Каспаров, Борислав Береза та інші.

«Пандемія змінила нашу реальність — і це факт. Хоча світ адаптувався, залишається важливе питання: що на нас чекає у майбутньому? Відповідь ми спробуємо знайти в ефірі, у якому люди з усього світу розкажуть про власний досвід життя в умовах пандемії та шлях боротьби з коронавірусом країн, у яких вони живуть. У студії сидітимуть не політологи чи політики, яких ми звикли бачити у ток-шоу, а люди, які зможуть детально пояснити нам, що відбувається із суспільством, чому ми опинилися в цій критичній точці й куди будемо рухатися далі. Від кого залежить розвиток подій: від уряду, від медиків, від науковців чи від кожного з нас? Шок, викликаний пандемією, посилює актуальність цих питань. Акценти у спецпроєкті ми робитимемо не на регаліях чи посадах, а на інтелектуальній ексклюзивності учасників ефіру. Це буде перша програма про коронавірус такого формату на українському телебаченні», — поділився Євгеній Кисельов.

Після включення Євгенія Кисельова Тигран Мартиросян в авторській програмі «Україна з Тиграном Мартиросяном» простежить, як змінилася ситуація у світі за рік.

Читайте також: "Це повний абсурд": розвіяно чотири головні міфи про вакцину від коронавірусу

Раніше лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська в ефірі телеканалу "Україна 24" оцінила можливість нової хвилі коронавірусу в Україні.

Джерело Україна 24 Теги