Степанов розповів, коли в Україні почнеться вакцинація від коронавірусу

Глава МОЗ також повідомив, кого вакцинують у першу чергу

Степанов розповів, коли в Україні почнеться вакцинація від коронавірусу

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що вакцинація проти коронавірусу в Україні стартує в лютому.

Коментуючи інформацію ЗМІ щодо можливих термінів початку вакцинації, міністр зазначив:

"Якщо ми сказали, хочу наголосити, ще у вересні, що ми починаємо саме масову вакцинацію в лютому цього року, то ми розпочинаємо в лютому цього року. Коментувати домисли якихось аналітиків я не збираюся... Звідки беруться ці цифри - 2023 рік, 2025 рік - мені це невідомо".

За його словами, МОЗ розраховує, відповідно до національного плану вакцинації, дати безкоштовний доступ до вакцини 30 мільйонам громадян.

Читайте також: Заробляння грошей на нещасті - політик жорстко висловився про боротьбу з коронавірусом

Популярні відео

Також Степанов зазначив, що буде п'ять етапів вакцинації – це залежить від відношення тих чи інших людей до груп ризику.

"Це наші медичні працівники, групи ризику за медичними ознаками, люди за віком, які старші 60 років. Ми всіх їх плануємо вакцинувати протягом 2021 року і першого кварталу 2022 року згідно з нашим планом вакцинації. Масова вакцинація - це вакцинація, до якої є доступ у всіх громадян України", - сказав він.

Читайте також: "Вакцинація вже може бути не потрібна": лікар здивував заявою про COVID-19

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" також розповів про механізм закупівель вакцин проти коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги