Заробляння грошей на нещасті - політик жорстко висловився про боротьбу з коронавірусом

Роман Безсмертний назвав основні етапи боротьби з COVID-19

Заробляння грошей на нещасті - політик жорстко висловився про боротьбу з коронавірусом

Україна і решта світу досі до кінця не розуміють, що таке епідемія коронавірусу і як їй протидіяти.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" український політик і дипломат Роман Безсмертний.

Безсмертний зазначив, що уважно стежив "за рішеннями державних мужів у питаннях супроводу, протидії епідемії, починаючи з перших рішень до сьогоднішнього дня".

"Спочатку ми пережили період дитячої наївності, коли приймалися рішення, які не мали жодного відношення до протидії, коли збирали олігархів, качали з них гроші й говорили, щоб вони вирішували ці питання. Потім ми пережили період "ворошиловських стрільців", які вирішили, що якщо раз махнути шашкою - всі проблеми будуть вирішені. Потім ми перейшли на третій етап: "зберімо гроші в один котел", але забули, як правильно поділити ці гроші, і на певному етапі вирішили не ділити й пустити в інше русло. Тільки тепер заспокоїлися і починаємо розуміти на державному рівні, що протидія таким речам - це рутинна тяганина роботи з дрібницями", - сказав він.

Читайте також: Епідемія коронавірусу: лікарка назвала три сценарії для України

Популярні відео

Політик підкреслив, що поки що з усіх препаратів проти коронавірусу "жоден з них не проявив себе таким чином, що здатний протистояти вірусам, мутаціям, підвидам".

"Я розглядаю нинішню ситуацію, зокрема в глобальному масштабі, як заробляння грошей на нещасті людей. Звідси висновок, що не тільки ми, а й людство не сформувало розуміння про те, що відбувається. Причина в тому, що людство як таке перейшло кордон здатності протидіяти загрозам взагалі, не тільки епідемічного характеру. Це означає, що концепт самого людства утримати все це розвалюється. Це зовсім інша реальність, яка для наших чиновників виглядає як космічне завдання", - сказав Безсмертний.

Читайте також: "Це повний абсурд": розвіяно чотири головні міфи про вакцину від коронавірусу

Раніше лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24", за якої умови людство не зможе перемогти коронавірус.

Джерело Україна 24 Теги