"Вакцинація вже може бути не потрібна": лікар здивував заявою про COVID-19

Лікар розповів, коли можна буде купити вакцину від коронавірусу в Україні

"Вакцинація вже може бути не потрібна": лікар здивував заявою про COVID-19

Лікар-імунолог Андрій Волянський розповів в ефірі каналу "Україна 24", коли українці з 5-ї, останньої групи на вакцинацію зможуть зробити щеплення від коронавірусу.

"Я думаю, що в березні-квітні почнеться вакцинація на платній основі, тобто ви зможете купити вакцину. Вже навесні країни закінчать вакцинувати всіх своїх громадян. І з'являться надлишки вакцини. Тоді вона буде вже в Україні абсолютно вільно на платній і на безоплатній основі", — сказав він.

Читайте також: "Буде вакцина ще одного виробника": Степанов розповів про постачання в Україну

Популярні відео

При цьому лікар зазначив, що на той час в Україні половина жителів вже перехворіють на коронавірус або будуть інфіковані.

"Але вона (вакцинація — ред.) вже буде не потрібна, тому що дуже швидкими кроками ми рухаємося до отримання природного захисту суспільства. Вже, за моїми даними, понад 30% людей в Україні інфіковані. Я думаю, що до березня-квітня це буде 50%. Повторні захворювання — це виняткові випадки.

Вакцинація тих, хто перехворів, — дуже складне питання. Тому що є різні думки, зокрема те, що ця вакцинація може бути небезпечною. І в цій ситуації Україна навіть у кращому становищі, тому що ми поки не вакцинуємо і можемо подивитися за результатами вакцинації в інших країнах", — розповів він.

Раніше заступник голови МОЗ Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" дав пораду українцям щодо вакцинації проти коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги