Коронавірус в Україні - лікарка прояснила ситуацію з новою хвилею COVID-19

Лікарка оцінила офіційну статистику захворюваності

Коронавірус в Україні - лікарка прояснила ситуацію з новою хвилею COVID-19

В Україні фіксується значне зниження захворюваності на коронавірус COVID-19, проте в майбутньому можлива нова хвиля епідемії.

Про це розповіла в ефірі телеканалу "Україна 24" лікарка-інфекціоністка Ольга Голубовська.

"У нас реально зараз йде зниження кількості хворих, і дуже суттєве. Закриваються клініки, які в авральному режимі були відкриті, перепрофільовані. В принципі, це було нами прогнозовано. Ми говорили, що пік захворюваності буде в листопаді-грудні. Це абсолютно не означає, що ми вже перемогли коронавірус, не означає, що в нас не може бути чергової хвилі через певні кілька тижнів", - сказала Голубовська.

Читайте також: "Це повний абсурд": розвіяні чотири головних міфи про вакцину від коронавірусу

Популярні відео

Лікарка повідомила, що на сьогодні у світі циркулює три основних види штаму коронавірусу. За її словами, для України "найближче і найреальніше завезення в країну штаму з Великої Британії".

"Крім того, наша офіційна статистика взагалі не відповідає жодній дійсності, навіть на тлі реального зниження кількості захворілих. Зараз величезна кількість людей елементарно не звертаються за медичною допомогою. Зараз таких людей все більше. Це теж накладає певний відбиток на нашу статистику", - зазначила вона.

Раніше заступник голови МОЗ Віктор Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" дав пораду українцям щодо вакцинації проти коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги