Є проблема — глава МОЗ про введення ковід-паспортів

Очільник МОЗ розповів, чи потрібно вводити імунні паспорти в Україні

Є проблема — глава МОЗ про введення ковід-паспортів

Про те, що з імунними паспортами є проблема, розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24", відповідаючи на запитання, чи буде вводитися такий документ в Україні.

"Імунний паспорт — дуже тонка дискусія. У світі існує міжнародне свідоцтво про вакцинацію. Такі форми використовувалися, наприклад, при вакцинації від жовтої лихоманки. Я не виключаю, що щось подібне може бути. Але знову ж таки — для чого і яким способом це використовуватиметься. Ми повинні не забувати, що у нас є категорія громадян, яких вакцинувати не можливо за медичними показниками, це алергічні реакції... що робити з цією людиною?" — сказав він.

Читайте також: "Я 7 років не можу потрапити в Донецьк": Степанов емоційно висловився про "Супутник V"

Популярні відео

Степанов зазначив, що імунний паспорт не позбавить від усіх проблем.

"Напевно, можуть бути якісь обмеження. Це на рівні фантазії, коли ти приїхав до якоїсь країни і можеш не проходити самоізоляцію, не здавати тест, а якщо немає (імунного паспорта — ред.), то повинен проходити. Тут існує дискримінаційний момент", — сказав він.

Читайте також: "Буде вакцина ще одного виробника": Степанов розповів про постачання в Україну

Нагадаємо, імунний паспорт — це документ, який підтверджує незаразність людини коронавірусом внаслідок отримання нею імунітету. Питання введення такого документа обговорюється в деяких країнах.

Джерело Україна 24 Теги