"Буде вакцина ще одного виробника": Степанов розповів про постачання в Україну

Міністр охорони здоров'я розповів, які вакцини від коронавірусу закупила влада

"Буде вакцина ще одного виробника": Степанов розповів про постачання в Україну

Про те, які вакцини від коронавірусу надійдуть в Україну, розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24".

"Японія, Південна Корея збираються починати вакцинацію в кінці лютого. Коли ми говоримо яка вакцина, ми потрапляємо в полон різних фантазій, які, на жаль, генерують деякі представники парламенту. Ми допустимо в Україну точно безпечні вакцини, які ефективні. Це будуть вакцини декількох виробників, як вакцини від грипу. Коли ми переходимо в режим, який пов'язаний вже з рекламною кампанією цих вакцин, ми отримуємо цифри... було 55%, а зараз 43% людей, які готові вакцинуватися безкоштовно", — сказав він.

Читайте також: Локдаун в Україні: Степанов назвав два плюси від заборони продажу шкарпеток

Популярні відео

За словами Степанова, точні дати поставок стануть відомі найближчим часом.

"Ми точно знаємо, що у нас буде вакцина Sinovac, китайська вакцина, ця компанія один зі світових лідерів виробництва вакцин. Можливо, у нас буде Pfizer, ми просили 210 тис. доз. У нас є розуміння з їхнього боку, думаю, поточного тижня ми точно дізнаємося дати.

Щодо китайської вакцини, ми говорили про 700 тис. доз в лютому. Я не виключаю, що у нас буде вакцина ще одного виробника. Сподіваюся, що цього тижня ми укладемо договір", — сказав він.

Раніше Степанов розповів, що буде з карантином після закінчення локдауну.

Джерело Україна 24 Теги