Локдаун в Україні: Степанов назвав два плюси від заборони продажу шкарпеток

Міністр охорони здоров'я розповів про мету жорсткого карантину в Україні

Локдаун в Україні: Степанов назвав два плюси від заборони продажу шкарпеток

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24" назвав два аспекти заборони на продаж шкарпеток й іншого під час жорсткого карантину. Він відповів на запитання ведучого, чи не перестаралася влада із заборонами на продаж низки товарів.

"Ніде не перестаралися. Тому що будь-яке обмеження приводило до зменшення контактів. Менше контактів — менше хворих. Будь-яке обмеження з продажу, тому що саме це викликало найбільший (резонанс - ред.) ... результат цих обмежень має два аспекти: перший — в магазині має бути якомога менше людей, і другий — людина повинна перебувати в магазині якомога менше часу. Це два основних принципи з точки зору епідеміології", — сказав він.

Читайте також: Можливий більш жорсткий карантин — лікарка назвала умову

Популярні відео

Степанов пояснив, як працювала заборона на продаж деяких речей.

"Людина приходить до магазину за продуктами, набрала, стоїть з візком і думає: піду ще щось куплю. Відповідно, вона перебуває в магазині набагато більше часу, ніж тільки для покупки продуктів. Це може комусь подобатися, комусь не подобатися, але я вважаю, тут ми повинні дослухатися виключно до рекомендацій наших епідеміологів. Поки ми бачимо стабілізацію, ще потрібно подивитися тиждень — як все пройшло після відновлення", — сказав він.

Нагадаємо, локдаун в Україні діяв з 8 по 24 січня, під час нього в магазинах було заборонено продавати низку промислових товарів.

Раніше в Авакова відзвітували про порушників жорсткого карантину.

Джерело Україна 24 Теги