Екснардеп Лещенко відремонтував свою елітну квартиру: експертка оцінила вартість

Лещенко стверджує, що в нього немає грошей на ремонт, але сусіди спростовують його слова

Екснардеп Лещенко відремонтував свою елітну квартиру: експертка оцінила вартість

Член наглядової ради "Укрзалізниці", екснардеп Сергій Лещенко завершує ремонт своєї квартири площею близько двохсот квадратних метрів у центрі Києва, яка свого часу обійшлася йому в 7,5 мільйонів гривень.

Як повідомляє в своєму сюжеті телеканал "Україна 24", Лещенко стверджує, що в нього не було достатньо грошей, щоб закінчити ремонт за 4,5 роки. Проте нові сусіди екснардепа по VIP-будинку не на камеру спростовують його слова.

"Там вже все. Піді мною квартира по діагоналі – там вже завершують ремонт, там немає гучних робіт взагалі. Там вони постелили все, підлогу вже", - розповів власник однієї з квартир.

На кадрах, які вдалося зняти журналістам, видно, що будівельникам залишились останні штрихи.

Читайте також: Вже не треба нікому нічого "відкашлювати": глава "Укрзалізниці" про боротьбу з корупцією

Популярні відео

Орієнтовну вартість ремонту оцінила дизайнерка інтер'єру Ірина Бойко:

"Це дійсно модний лофт, який зараз багато хто робить. 500 доларів за кв. м виходить, це робота з будівельниками, чорновими і оздоблювальними матеріалами і, можливо, ще якісь меблі купити".

Таким чином, йдеться в сюжеті, ремонт елітної квартири, за найскромнішими оцінками, обійшовся антикорупціонеру в 100 тисяч доларів, або майже в 3 мільйони гривень.

"Я впевнений, що в Сергія Лещенка дорожчий ремонт – дорахуйте туди ще, власне кажучи, всю апаратуру, все інше", - каже політолог Валентин Гладких.

У свою чергу, політолог Кирило Сазонов зазначив, що "квартира Лещенка" давно стала мемом:

"За фактом, квартира Лещенка – це мем, як і мемом стало слово "квартирооптиміст" замість єврооптимістів. Від цього, напевно, так швидко не відмиєшся, повинні пройти роки, щоб люди це трошки забули".

Раніше стало відомо, скільки екснардеп Сергій Лещенко витрачає на комунальні послуги у новій квартирі.

Джерело Україна 24 Теги