Потрібні кадрові рішення — в "Слузі народу" відреагували на пожежу в Харкові

Ірина Верещук розповіла, як повинна діяти влада

Потрібні кадрові рішення — в "Слузі народу" відреагували на пожежу в Харкові

Винних у пожежі в будинку для літніх людей у Харкові неодмінно покарають, заявила нардепка з фракції "Слуга народу" Ірина Верещук в ефірі каналу "Україна 24".

"Далі буде розслідування, і винні понесуть покарання. У багатьох країнах такі трагедії мають місце, але треба дивитися на причинно-наслідкові зв’язки, якщо причиною є халатність, недбалість. Так, зараз чуємо, що він (будинок для людей похилого віку – ред.) незаконно формально оформлений. То питання до тих людей, які здійснюють політику на місцях, які мають наглядати та контролювати. Сподіваюсь, комісія, а вона має і буде створена негайно, вивчить усе, проаналізує, і результати ми почуємо. Результати комісії мають містити також і кадрові рішення", — сказала вона. 

Читайте також: Пожежа у Харкові: у поліції розповіли нові подробиці

Популярні відео

Верещук відповіла на запитання, хто контролює організацію та роботу таких будинків і хто це прикриває.

"Як на мене, цю проблему треба розкласти на складові. Є дійсно складна забюрократизована система отримання дозволів, якщо ми говоримо зараз про формальне отримання. Я розумію, що інколи люди хочуть створити такий центр, але бюрократія невблаганна. З іншого боку, це система контролюючих органів, яка мала б виявляти такі незаконно утворені будинки та протидіяти цьому. Туди відносяться усі територіальні органи влади", — сказала вона.

Читайте також: Пожежа у Харкові: експерт назвав попередню причину (відео)

Нагадаємо, 21 січня у Харкові у двоповерховому житловому будинку, який, за попередньою інформацією, було переобладнано під будинок для людей похилого віку, виникла пожежа на другому поверсі. Станом на 15:50 на місці пожежі виявлено тіла 15 загиблих. 

Джерело Україна 24 Теги