Трагедія в Харкові: в ОДА розповіли про термінові заходи влади

Харківська влада з'ясувала, що з документами у будинку для літніх людей, який згорів

Трагедія в Харкові: в ОДА розповіли про термінові заходи влади

У будинку для літніх людей у Харкові, де сталася масштабна пожежа, не було необхідних документів. Про це розповів заступник голови Харківської ОДА з питань взаємодії з правоохоронними органами Олександр Скакун в ефірі каналу "Україна 24".

"Зараз починається дуже складна робота з відпрацювання всіх аналогічних приміщень. Я хочу акцентувати вашу увагу на тому, що вже зараз встановлено, що цей заклад функціонував незаконно. За документами реєстраційної служби, це приватне домоволодіння площею 100 кв. метрів. Хоча за фактом це приміщення було більшим і з деякими прибудовами. При цьому ми стверджуємо, що документів на функціонування саме цього закладу не було взагалі", — сказав він.

Читайте також: Пожежа у Харкові: у поліції розповіли нові подробиці

Популярні відео

Чиновник розповів про заходи, які вживатиме влада.

"Завтра буде проведена комісія зранку, і буде акцентована увага всіх служб області, включаючи поліцію, на встановлення таких незаконних приміщень, щоб не допустити такі трагедії в майбутньому.

У органів поліції є інститут дільничних, районні сили поліції, вони діятимуть у рамках своєї компетенції. Що стосується представників державних органів влади, то вже поставлені завдання всім головам районів Харківської області, щоб вони теж працювали щодо встановлення нелегальних закладів подібного типу", — сказав він.

Читайте також: Пожежа у Харкові: експерт назвав попередню причину (відео)

Нагадаємо, 21 січня в Харкові у двоповерховому житловому будинку, який, за попередньою інформацією, був переобладнаний під будинок для літніх людей, виникла пожежа на другому поверсі. Станом на 15:50 на місці пожежі виявлено тіла 15 загиблих.

Джерело Україна 24 Теги