Поїздки за кордон та covid-паспорти: "слуга народу" роз’яснив

Навіть у країнах ЄС ще немає єдиної думки щодо covid-паспортів, зазначив Радуцький

Поїздки за кордон та covid-паспорти: "слуга народу" роз’яснив

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький в ефірі телеканалу «Україна 24» дав роз’яснення стосовно covid-паспортів і можливості подорожувати за кордон для українців.

«Навіть у країнах ЄС ще немає одностайної думки про те, чи вводити (covid-паспорти – ред.). Наприклад, Франція сперечається з цього приводу. Я точно можу вас запевнити, що Україна робитиме електронний реєстр вакцинації, це дуже важливо для країни», - заявив Радуцький.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу: в МОЗ дали важливу пораду українцям

Щодо covid-паспортів нардеп висловив упевненість, що це не будуть паперові паспорти.

«Якщо ЄС вимагатиме від громадян України підтвердження вакцинації, у нас Мінцифри уже практично застосовує додаток «Дія». Думаю, в електронному вигляді в додаток «Дія» буде вноситись інформація про вакцину. Уже з цього роблять… що буде цілий завод, витрачати гроші на паспорти. Якщо це буде вимога ЄС, щоб туди потрапити, то ми ж не можемо лишити своїх громадян можливості подорожувати світом», - зазначив парламентарій.

Популярні відео

Читайте також: "Це повний абсурд": розвіяні чотири головних міфи про вакцину від коронавірусу

Раніше в.о. директора ЦГЗ МОЗ Ігор Кузін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, наскільки ефективна китайська вакцина від коронавірусу Sinovac Biotech, яку планує закуповувати Україна.