Снігопади, шторм і потепління - в Гідрометцентрі розповіли про погоду в найближчі дні

Температура повітря буде підвищуватися найближчим часом і на початку лютого

Снігопади, шторм і потепління - в Гідрометцентрі розповіли про погоду в найближчі дні

Директор Гідрометцентру Микола Кульбіда в ефірі каналу "Україна 24" озвучив прогноз погоди на найближчі дні та початок лютого. За його словами, суттєво потеплішає.

"На більшій частині території України температура повітря вже суттєво підвищилася, за винятком східних областей. Цієї ночі на сході України відзначалися морози від 26 до 32 градусів. У інших регіонах значно менше, тепліше на заході України, де температура повітря взагалі близько нуля", - сказав директор Гідрометцентру.

Читайте також: Клімат змінюється: стало відомо, чим загрожує Україні зима без снігу

Популярні відео

Кульбіда розповів, що температура може підвищитися до +11.

"У найближчі дні характер погоди практично не зміниться, тобто потепління продовжиться до 26 січня. В цей період можна чекати підвищення денної температури навіть до 1-6, на півдні до 10-11 градусів тепла. Нічна температура буде близько нуля, або зовсім невеликий мінус", - сказав синоптик.

Читайте також: Як запобігти кліматичній катастрофі – експертка назвала три кроки

На заході України погода суттєво зіпсується.

"Ускладнення погодних умов 25-26 січня буде в західних областях, де чекаємо дуже інтенсивних снігопадів, хуртовин, поривів вітру, штормового вітру, тобто складні погодні умови для багатьох галузей, і для населення теж. В інших регіонах поки що таких ускладнень не буде, але, починаючи з 26, 27 і 28 січня температура трохи знизиться і становитиме вночі від 4 до 9 градусів морозу, а вдень 0-5 морозу", - сказав Кульбіда.

На початку лютого, як зазначив Кульбіда, ще потеплішає.

"Після цього чекаємо нового підвищення температури, а початок лютого - то взагалі, за нашими розрахунками, температура на всій території буде позитивною і вдень досягатиме 4-9 градусів тепла, на півдні можливо навіть до 15", - сказав синоптик.

Нагадаємо, в ефірі телеканалу "Україна 24" кліматолог Світлана Бойченко розповіла, що тепла погода в Україні взимку обумовлена процесами світових змін клімату.

Джерело Україна 24 Теги