Проблема не в Путіні - політолог пояснив, чому Україна і Росія не домовляться

Вадим Карасьов вважає, що у всіх росіян є "кримський консенсус"

Проблема не в Путіні - політолог пояснив, чому Україна і Росія не домовляться

Президент РФ Володимир Путін і будь-який інший російський політик, який може прийти йому на зміну, ніколи не погодиться повернути Україні анексований Крим.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" політолог Вадим Карасьов, оцінюючи можливості примирення між Україною і РФ після того, як Путін піде.

"Проблема не в персоналіях. Припустимо, Медведєв ліберальніший за Путіна. Але Медведєв почав грузинську війну. Навальний - націоналіст, Путін - імперець. Проблема ось у чому, я говорив це російським лібералам. У них є кримський консенсус. Хто прийде до влади і віддасть Крим? Ось прийде якийсь демократ, він що, віддасть Крим, скаже "беріть, Україна, назад"? Так його винесуть! Народ винесе, глибинний російський народ", - підкреслив Карасьов.

Читайте також: Путін і Навальний грають у свою гру - ексміністр про події в Росії

Популярні відео

За його словами, українці так само непримиренно налаштовані до політиків, які пропонують "пробачити" Росії Крим.

"Ви що думаєте, що прийде хтось інший і скаже "та ладно, прощаємо вам Крим, починаємо з чистого аркуша"? Теж не буде. Є історична логіка, тут нічого не вдієш", - зазначив політолог.

Карасьов вважає, що в України все ж є шанс:

"Слабшає країна, губляться управлінські функції, втрачається армійська виконавська дисципліна, і тоді з'являються шанси. Але потрібніше не територія, а люди".

Раніше журналіст Іван Яковина в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, що в України з'явився сильний союзник у протистоянні з Росією

Джерело Україна 24 Теги