Карантин у школах може бути продовжений - в Кабміні пояснили, яким чином

Сергій Шкарлет пояснив, що рішення ухвалюватимуться на рівні керівництва шкіл та місцевої влади

Карантин у школах може бути продовжений - в Кабміні пояснили, яким чином

25 січня закінчується локдаун, введений 8 січня. Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет в ефірі каналу "Україна 24" розповів, в якому режимі працюватимуть школи.

"Ми саме на це і розраховували (на завершення карантину 25 січня - ред.). Кабмін в повному обсязі підтримує це рішення, сьогодні тривають консультації з профільним міністерством, оскільки карантинні обмеження встановлює МОЗ. Думаю, ми знайдемо спільну позицію", - сказав Шкарлет.

Читайте також: "Безглуздий і нещадний": ексміністр жорстко висловився про локдаун в Україні

Популярні відео

Міністр зазначив, що діятиме адаптивний карантин.

"Звичайно, діятиме адаптивний карантин до 28 лютого. При адаптивному карантині установи освіти виходитимуть на навчання в залежності від рівня епідемічної ситуації в регіоні. Ми сподіваємося, що велика частина країни перейде на нормальне навчання, буде і змішана форма, в залежності від захворюваності. Змішана - це якщо в класі понад 50% дітей захворіли, то вони переходять на самоізоляцію і дистанційний режим. На сьогодні багато місцевих органів погодило ситуацію, коли деякі предмети, наприклад, фізкультура і образотворче мистецтво, трудове навчання, переходять в режим дистанційного навчання, а інші проходять у звичайному", - сказав міністр.

Читайте також: У Києві під час локдауну зробили послаблення: у Кличка пояснили причини

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Кабмін не планує продовжувати термін локдауну в Україні після 24 січня.

Джерело Україна 24 Теги