Можливий більш жорсткий карантин — лікарка назвала умову

Лікарка розповіла, від чого залежатиме епідеміологічна ситуація в Україні

Можливий більш жорсткий карантин — лікарка назвала умову

Введення карантинів в Україні допомогло стримати епідемію коронавірусу. Про це розповіла в ефірі каналу "Україна 24 епідеміологиня Наталя Виноград.

"Спрацювало кілька хороших для нас факторів, і один з них — правильно обрана тактика для протиепідемічного захисту. Ми двічі заходили в досить специфічний карантин, який використовувався в інших державах, і заходили без жорстких обмежень, тому що так дозволяла епідемічна ситуація. Карантин вихідного дня тоді та зимових свят зараз спрацювали адекватно", — сказала вона.

Читайте також: "Безглуздий і нещадний": ексміністр жорстко висловився про локдаун в Україні

Популярні відео

За словами лікарки, епідеміологічну ситуацію визначатиме штам вірусу, який буде поширюватися в Україні.

"Ніхто не знає, як далі поширюватиметься, але, за даними ВООЗ, новий британський штам буде поширюватися планетарно, тобто зайде і в Україну, і тоді, можливо, доведеться вносити певні зміни та більш жорсткі втручання. Але у нас є не тільки британський, є і німецький, і бразильський, американський. Ніхто не зупиняв потоки людей по планеті, який з варіантів до нас прийде, той і визначатиме епідемічну ситуацію", — сказала вона.

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав терміни початку вакцинації українців від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги