"Нижче від ринкового рівня": глава "Укрзалізниці" розповів, скільки заробляє

Володимир Жмак розповів, чому заробляє менше, ніж його попередник

"Нижче від ринкового рівня": глава "Укрзалізниці" розповів, скільки заробляє

Голова правління АТ "Укрзалізниця" Володимир Жмак розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" про свою зарплату в компанії.

"Все, що стосується наглядової ради, є компетенцією Кабінету міністрів, який є нашим акціонером. Визначення рівня заробітних плат, зміни до статуту і всі інші питання - Кабінет міністрів. Говорити про зарплати членів наглядової ради з мого боку не зовсім коректно, вони є моїм безпосереднім керівництвом, до того ж це не моя компетенція", — сказав він.

Читайте також: Що буде з цінами на залізничні квитки: глава "Укрзалізниці" прояснив ситуацію

Популярні відео

Жмак зазначив, що отримує менше, ніж попередній глава "Укрзалізниці".

"Моя зарплата — кілька сотень тисяч гривень, але значно менша від того рівня, який був у попереднього керівника. Тому що коли обговорювався контракт зі мною, мені сказали, що висока зарплата попереднього керівника викликала великий суспільний резонанс, тому я повинен це зрозуміти й погодитися на зарплату значно меншу. Я заповнюю декларацію і вношу туди свою заробітну плату.

Моя зарплата становить 625 тис. гривень, це будь-хто зможе побачити в декларації, приховувати сенсу немає. Водночас хочу сказати, що така ж зарплата у мене була 25 років тому, коли я ще працював у "Київстарі", "ТНК-ВР" тощо. Вона, я б сказав, нижча від ринкового рівня для такого підприємства як "Укрзалізниця", для такої відповідальності", — заявив він.

Раніше Володимир Жмак розповів про методи боротьби з корупцією в "Укрзалізниці".

Джерело Україна 24 Теги