Вже не треба нікому нічого "відкашлювати": глава "Укрзалізниці" про боротьбу з корупцією

Володимир Жмак розповів, чого домоглася "Укрзалізниця" за останні місяці

Вже не треба нікому нічого "відкашлювати": глава "Укрзалізниці" про боротьбу з корупцією

Голова правління АТ "Укрзалізниця" Володимир Жмак в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про три складові корупції в компанії.

"Корупція там, де є передумови для неї. Тому моя перша задача - ліквідувати передумови для цієї корупції. Які моменти ми вже зробили? Сподіваюся, ви помітили, що за чотири місяці кількість негативних згадок "Укрзалізниці" значно впала, зокрема тому, що ми з цим боремося.

Передумова номер один: дефіцит тяги. Якщо ти хочеш їхати, а у нас не вистачає локомотивів, то "будь ласкавий". Немає цього вже, не треба нікому нічого "відкашлювати" для того, щоб перевезти свій вантаж, ми веземо всіх. Друга передумова: недобросовісні співробітники, які якраз і створювали такий імідж. Вони покинули наші ряди. Третій момент: публічність. Ми не замовчуємо ніякі зловживання, ми говоримо про них голосно і караємо людей, які замішані в цих зловживаннях", — розповів він.

Читайте також: Очільник "Укрзалізниці" пояснив, коли підприємство стане прибутковим

Популярні відео

Жмак зазначив, що в "Укрзалізниці" суворо карають за порушення.

"Один з моментів — покарання. В нашій країні багато процесів, які нічим не закінчуються, це не наш випадок. Уже протягом трьох місяців працівники "Укрзалізниці" знають, що будь-яке порушення з їхнього боку не залишиться непоміченим і безкарним", — сказав він.

Раніше Володимир Жмак пояснив, що буде з цінами на залізничні квитки.

Джерело Україна 24 Теги