Запитань багато - експерт оцінив можливу заборону музики в маршрутках

Максим Несміянов нагадав, що в Україні не виконується закон про транспорт

Запитань багато - експерт оцінив можливу заборону музики в маршрутках

Законопроєкт, який забороняє гучну музику в салонах громадського транспорту, є корисною ініціативою, проте залишається питання, хто контролюватиме його виконання.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" виконавчий директор Союзу споживачів України Максим Несміянов.

Експерт підкреслив, що сьогодні в Україні не виконується чинний закон про транспорт і надання транспортних послуг.

"Сьогодні водій може і п'яний вийти, і на несправному транспортному засобі - контролю немає. А те, що приймається ще одна вимога... Вибачте мені, коли почнуть перевіряти водіїв, які виходять на маршрут - чому вони засинають, виїжджають під наркотиками? Запитань багато. Ми проводили експеримент і намагалися влаштуватися в одну відому міжнародну транспортну компанію - там навіть не дивляться, в якому стані автомобіль, на яких номерах, чи є страховка", - розповів Несміянов.

Читайте також: В Україні хочуть покінчити зі старими маршрутками - міністр про реформу транспорту

Популярні відео

За його словами, "законів можна ухвалити мільйон", однак залишається питання, "чим займається "Укртрансбезпека", чому у нас такий небезпечний транспорт?"

"А закон про музику я повністю підтримую. У нас транспортний засіб може бути страшним, так ще й музика така. На жаль, проблема не вирішується, приймаються якісь хайпові рішення, а контролю немає", - зазначив експерт.

Читайте також: Маршрутки в Києві: експерт розповів, коли чекати подорожчання

Нагадаємо, що зареєстрований у Верховній Раді законопроєкт "Про заборону акустичного насильства в транспорті" передбачає штрафи водіїв за музику в маршрутці.

Джерело Україна 24 Теги