Китайська вакцина від коронавірусу для українців: у МОЗ розкрили деталі

У відомстві назвали причини, щоб "вакцинуватися і не хвилюватися"

Китайська вакцина від коронавірусу для українців: у МОЗ розкрили деталі

В.о. директора Центру громадського здоров'я МОЗ Ігор Кузін в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, наскільки ефективна вакцина від коронавірусу Coronovac від китайської компанії Sinovac Biotech, яку планує закуповувати Україна.

"Коли ми говоримо про 50% ефективності, ми повинні розуміти, що це за цифра і звідки вона береться. Це лише попередня інформація, яку оприлюднила Бразилія під час третьої фази клінічних випробувань. Інші держави, які завершують третю фазу, показують більший показник ефективності, і це пов'язано з тим, що в тій самій Бразилії, коли проводилися клінічні дослідження, вони проводилися серед медпрацівників, в яких більш ризикована поведінка по відношенню до коронавірусу. Можливо, що коли будуть оприлюднені офіційно результати третьої клінічної фази, відсоток ефективності буде більше, ніж 50%", - розповів Кузін.

Читайте також: "Це повний абсурд": розвіяні чотири головних міфи про вакцину від коронавірусу

Популярні відео

Як зазначив керівник ЦГЗ МОЗ, результати досліджень "говорять про те, що принаймні Coronovac як вакцина попереджала в 100% випадки тяжкого перебігу хвороби".

"Цей фактор - вже основа для того, щоб вакцинуватися і не хвилюватися", - заявив він.

Читайте також: В українців є три варіанти – Ляшко про вакцинацію від коронавірусу

Раніше міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" назвав терміни початку вакцинації українців від коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги