Російську вакцину використовувати незаконно — в "Слузі народу" назвали причину

Михайло Радуцький пояснив юридичні тонкощі реєстрації вакцин

Російську вакцину використовувати незаконно — в "Слузі народу" назвали причину

Використовувати російську вакцину від коронавірусу в Україні - незаконно, про причини розповів нардеп від "Слуги народу", голова парламентського комітету з питань охорони здоров'я Михайло Радуцький в ефірі телеканалу "Україна 24"

"Я вийду з політичного питання і спробую вам пояснити законодавче питання, що стосується російської вакцини. На сьогодні в Україні дозволено використання і реєстрацію вакцин, які офіційно пройшли третю клінічну стадію або дозволені за процедурою так званого emergency use в країнах з жорсткою регуляторною політикою. Це країни ЄС, США, Японія, Велика Британія, Швейцарія. Наскільки я зрозумів, до таких країн Росія не належить. Тому я не бачу законних підстав, щоб МОЗ зареєструвало цю вакцину", — сказав він.

Читайте також: "Це принципово": Степанов виступив проти російської вакцини

Популярні відео

Депутат пояснив, чого ще не вистачає російській вакцині.

"Це якщо ми говоримо про вакцини, які мають перекваліфікацію ВООЗ. Російська вакцина на сьогодні перекваліфікацію ВООЗ не має. В іншому випадку, якби була перекваліфікація ВООЗ, дозвіл за процедурою emergency use, можна було б говорити вже про політичне питання", — сказав він.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль розповів, коли українцям почнуть робити щеплення від COVID-19.

Джерело Україна 24 Теги