Кращого шляху не існує — Шмигаль про заборону продажу промтоварів

Прем'єр-міністр розповів, чому в магазинах заборонили продавати деякі товари

Кращого шляху не існує — Шмигаль про заборону продажу промтоварів

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ексклюзивному інтерв'ю каналу "Україна 24" пояснив, чим була продиктована заборона на продаж низки товарів у магазинах під час локдауну.

"Постанова про зимовий карантин була ухвалена, оприлюднена і обговорювалася ще місяць тому. Ми всім повідомили, якими будуть ці карантинні заходи. Ми врахували всі побажання бізнесу, провели всі консультації з парламентом, всі це бачили та готувалися до локдауну.

Завдання локдауну — зменшити мобільність населення. Це ключове. Тут не стоїть питання, у кого краще епідеміологічні заходи. Стоїть питання в тому, щоб у людей не було спокуси виходити з дому. Виходити потрібно за продуктами та ліками. Треба розірвати ланцюг передачі вірусу, і кращого шляху у світі не існує", — сказав він.

Читайте також: "Вакцина є": Шмигаль розповів, коли українцям почнуть робити щеплення від COVID-19

Популярні відео

Шмигаль заявив, що в багатьох країнах така ж ситуація, і розповів, що дозволено продавати.

"Як би не ставилися до закритих полиць у магазинах, це проходить вся Європа і весь світ. Ми не одні, це не тільки в Україні. Така ситуація, і навіть ще гірша, у багатьох країнах світу. А якщо хтось порушує закон — питання до Нацполіції. Постановою Кабміну дозволено продавати продукти харчування, ліки, корм для тварин, побутову хімію, низку товарів першої необхідності. Промислові товари, іграшки, техніка і так далі заборонені до продажу в усіх магазинах", — сказав він.

Раніше Денис Шмигаль розповів, чи можуть продовжити локдаун в Україні.

Джерело Україна 24 Теги