Імідж України зіпсований — Степанов різко висловився про скандал з вакцинами

Очільник МОЗ заявив про необхідність якомога швидше провести розслідування

Імідж України зіпсований — Степанов різко висловився про скандал з вакцинами

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов прокоментував в ефірі каналу "Україна 24" скандал з чутками про нелегальну вакцину, якою нібито таємно прищеплювалися українські політики.

"Якщо це сталося, то ця вакцина була завезена повністю нелегально. Це мерзенна історія, якщо ми говоримо про депутатів. Розбирається СБУ, поки вони нічого не говорять, збирають фактаж. Ми своєю чергою отримали доручення від прем'єр-міністра, і сьогодні почали свою частина перевірки. Без доручення, ми не могли вийти на перевірку", — сказав він.

Читайте також: В українців є три варіанти – Ляшко про вакцинацію від коронавірусу

За словами Степанова, необхідно швидко відповісти на запитання, чи відповідають дійсності ці чутки.

"Я вважаю, що це той випадок, коли дуже швидко треба дати відповідь суспільству, було це чи не було, і яким чином. Оскільки це журналістське розслідування і дали багато телеграм-каналів... Диму без вогню не буває, я не говорю саме про фактаж, але теоретично..." — сказав він.

Читайте також: Домовилися з китайцями: Степанов заспокоїв українців щодо вакцини

Популярні відео

Міністр заявив, що імідж України перед виробниками вакцин зіпсований.

"Компанія Sinovac — найбільша китайська компанія з виробництва вакцин, акції якої котируються на NASDAQ, тобто це світовий лідер, з яким ми уклали договір. Подивіться на публікації та все, що відбувається в пресі, яку читає той же Sinovac, інші виробники вакцин. Їхнє ставлення потім до України щодо постачання вакцини, особливо коли ми просимо в першу чергу, буде відповідним.

Все, що стосується контрактів, не повинно бути опубліковано, за ціною, умовами, термінами поставки. Це ціна всієї цієї балаканини, псування іміджу України, яка відбувається багато років певними політичними силами", — заявив він.

Популярні відео

Раніше відомий журналіст Дмитро Гордон заявив, що вважає інформацію про "підпільну вакцинацію" чутками, які поширюють ті, хто провалив вакцинацію в Україні.

Джерело Україна 24 Теги