Кількість хворих на коронавірус зростає: лікар розповів, що робити з карантином

Сергій Дубров розповів, коли є сенс запроваджувати карантин і чи допоможе вакцинація

Кількість хворих на коронавірус зростає: лікар розповів, що робити з карантином

Анестезіолог Сергій Дубров розповів в ефірі каналу "Україна 24" про критерії введення локдауну через епідемію коронавірусу.

"Зараз ми бачимо незначне підвищення кількості нових випадків. Пам'ятаємо про те, що в новорічні святкування в деяких регіонах не дотримувався масковий режим, дійсно, впродовж двох тижнів це може привести до зростання кількості нових захворювань. Але розглядати питання введення більш жорсткого локдауну або посилення карантинних заходів, мені здається, потрібно виходячи з реальної ситуації, тобто заповнювання лікувальних установ пацієнтами.

На сьогодні ситуація відносно спокійна, середня заповнюваність по Україні становить 30%, це не є надмірним навантаженням на систему. Але ситуація може змінюватися щодня", — сказав він.

Читайте також: В українців є три варіанти – Ляшко про вакцинацію від коронавірусу

Популярні відео

Також експерт відповів, наскільки вакцинація допоможе в боротьбі з пандемією.

"Як тільки ми почнемо прищеплювати людей, не можна буде сказати, що інфекція буде відразу під контролем. Чому? Тому, що для можливості контролювання коронавірусу необхідно вакцинувати як мінімум 50% населення. 20 млн осіб вакцинувати за короткий проміжок часу не вдасться. Ризики будуть тривалий час", — сказав він.

Раніше академік Сергій Комісаренко та політолог Андрій Миселюк розповіли, чи може COVID-19 бути штучно створеною біозброєю.

Джерело Україна 24 Теги