В українців є три варіанти – Ляшко про вакцинацію від коронавірусу

Політик зазначив, що сьогоднішня ситуація з вакцинацією нагадує йому події 100-річної давнини

В українців є три варіанти – Ляшко про вакцинацію від коронавірусу

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про своє ставлення до вакцинації від коронавірусу.

"У Бразилії на початку XX століття були урядові бунти, і пішов у відставку уряд, бо намагався вакцинувати громадян від віспи, а ті не хотіли, бо розповідали, що від віспи рога виростуть. Закінчилося відставкою уряду. Сьогоднішня істерія з вакцинуванням мені нагадує щось схоже", - заявив політик.

Читайте також: Фейк і піар - Ляшко про російську вакцину від коронавірусу

Популярні відео

За його словами, "у всякої вакцини є побічна дія, але є кілька варіантів".

"Перше, сидіти вдома і нікуди не виходити – так можна все життя просидіти. Друге, вакцинуватися, тільки не чимось фальшивим, брехливим, а реальною вакциною. Третє – хворіти й помирати. Тому, коли ми скаржимося: те погане, те погане… Знаєте хто ні на що не скаржиться – покійники, їм уже добре. Я хочу, щоб люди не хворіли. І не треба ні на що скаржитися. Головне - здоров’я, щоб були здорові всі рідні та близькі", - заявив Ляшко.

Раніше лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що розвинені країни несправедливо обійшлися з Україною, не забезпечивши їй вільний доступ до вакцини проти коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги