Степанов прокоментував інформацію про "підпільну вакцинацію" чиновників

Міністр зазначив, що якщо інформація підтвердиться, винні мають бути покарані

Степанов прокоментував інформацію про "підпільну вакцинацію" чиновників

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі каналу "Україна 24" прокоментував інформацію про те, що нібито топ-чиновники й депутати таємно пройшли вакцинацію нелегально завезеною вакциною від коронавірусу. За словами міністра, йде перевірка і відкрито кримінальне провадження.

"Я вважаю, що така ситуація, якщо вона повністю підтвердиться, то повинні бути зроблені серйозні висновки. Я вважаю, що це правопорушення, яке відповідним чином має бути покарано. На сьогодні, наскільки я знаю, відкрито відповідну кримінальну справу", - сказав Степанов.

Читайте також: Можна отруїти все населення України - Піскун про скандал з контрабандою вакцин

Популярні відео

Міністр зазначив, що з боку Міністерства охорони здоров'я буде проведена відповідна перевірка.

"У рамках своїх повноважень, як МОЗ, ми вчора отримали доручення прем'єр-міністра на проведення перевірки. Сьогодні я підписав наказ про проведення перевірки в межах повноважень МОЗ та Держлікслужби. Завтра вони виходять на перевірку, щоб ми у своїй частині перевірили, зокрема за прямими та непрямими доказами, можливість проведення підпільної вакцинації на базі цього лікувального закладу", - сказав міністр.

Читайте також: Це свідоме отруєння – експерт про скандал з нелегальною вакциною від коронавірусу

Раніше в ефірі каналу "Україна 24" відомий журналіст Дмитро Гордон заявив, що вважає інформацію про "підпільну вакцинацію" чутками, які поширюють ті, хто провалив вакцинацію в Україні.

Джерело Україна 24 Теги