Батько не тільки української незалежності: Гордон про Кравчука

Журналіст на підтвердження своїх слів послався на свідчення самого Кравчука і п'яти відомих політиків

Батько не тільки української незалежності: Гордон про Кравчука

Відомий журналіст Дмитро Гордон вважає експрезидента Леоніда Кравчука батьком не тільки незалежності України, а й незалежності Росії та Білорусі.

Про це він сказав в ефірі каналу "Україна 24".

"Зараз хтось жартувати намагається: "та який він батько української незалежності!" Друзі, є факти: незалежність на Україну впала з неба, і зробив це Кравчук. Якби це зробив хтось інший, я б так і сказав. Але батьком української незалежності є Леонід Макарович Кравчук особисто. Мало того, я б назвав його батьком ще й білоруської незалежності, і російської незалежності, й ідеологом розвалу Радянського Союзу ", - сказав журналіст.

Читайте також: "Два кандидати в президенти втратили шанс": Піскун сказав, кого мав на увазі Гордон

Популярні відео

За словами Гордона, про це є безліч свідоцтв політиків тих часів.

"За довгі роки я зібрав свідчення шести осіб, які так чи інакше брали участь у розвалі СРСР: Горбачов, Бурбуліс (на початку 1990-х - держсекретар і перший заступник голови уряду Росії - ред.), Кравчук, Фокін, Шушкевич і Коржаков (співробітник КДБ, начальник охорони Бориса Єльцина - ред.). І свідчення одностайні: саме Кравчук почав цю розмову, знайшов аргумент для Єльцина, після якого вони сіли за стіл і почали писати меморандум про розпад СРСР", - сказав Гордон.

Читайте також: "Україна на межі розпаду": Гордон назвав два рішення проблеми

Нагадаємо, раніше в ефірі каналу "Україна 24" Гордон заявив, що Україні у відповідь на агресію потрібно припинити будь-яку співпрацю з Росією.

Джерело Україна 24 Теги