"Ми повинні молитися": Філарет розповів, чи потрібно закривати церкви на карантин

Патріарх УПЦ КП розповів, що потрібно робити для припинення епідемії коронавірусу

"Ми повинні молитися": Філарет розповів, чи потрібно закривати церкви на карантин

Церкви не можна закривати на час карантину через епідемію коронавірусу. Про це заявив в ефірі телеканалу "Україна 24" почесний патріарх Православної церкви України, патріарх Української православної церкви Київського патріархату Філарет.

"Наша церква проти закриття храмів на період коронавірусу, тому що, навпаки, ми повинні молитися Богу, щоб Господь припинив цю епідемію. Тому ми як робили богослужіння у храмах, так і продовжуємо, дотримуючись всіх тих рекомендацій, які дає нам медицина. Ми їх виконуємо, а богослужіння здійснюємо і будемо здійснювати безупинно, молитися, щоб Господь зупинив цю біду і для України, і для всього світу. Коронавірус перевернув весь світ, страждають від цього лиха і Європа, і весь світ, ми повинні молитися", — сказав він.

Читайте також: "Просто взяли і вкрали гроші": Гордон жорстко розкритикував локдаун

Популярні відео

Священник розповів, який спосіб вважає дієвим в боротьбі з коронавірусом.

"Для того, щоб Господь припинив, треба покаятися в гріхах — жити по правді, любити Бога, ближніх своїх, допомагати їм. Тоді Господь як миттєво допустив цю біду, так миттєво все і зупиниться. Я часто наводжу такий приклад: коли діти, які нашкодили батькові та матері, потім звертаються до батька і просять вибачення, батько пробачить чи ні? Звичайно, пробачить. А що, Бог не простить людину, яка кається? Звичайно, простить", — сказав він.

Читайте також: Як впоратися з депресією на карантині: українцям дали три простих поради

Також Філарет відповів на питання, чи можна заразитися при причасті з однієї ложки.

"Віруюча людина ніколи не ставить питання, чи може вона заразитися, оскільки вона вірить. А людина невіруюча думає так, але якщо вона так думає — хай не причащається, ніхто насильно не тягне до святої чаші", — заявив він.

Раніше Філарет заявив, що коронавірус є біологічною зброєю, що створена руками людини.

Джерело Україна 24 Теги