Людей провокують - голова Полтавської ОДА відреагував на "тарифний майдан"

Чиновник визнав, що тарифи для населення залишаються надто високими

Людей провокують - голова Полтавської ОДА відреагував на "тарифний майдан"

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов в ефірі телеканалу "Україна 24" прокоментував акцію протесту проти підвищення тарифів на комуналку біля будівлі ОДА. За його словами, ОДА готова виступити майданчиком для комунікації між протестувальниками і Києвом.

"Ми повинні розуміти компетенцію обласних держадміністрацій щодо ціноутворення на відповідні тарифи - це перша позиція. Позиція номер два - ми розуміємо важливість цього питання, відстоюємо інтереси громади, людей. У грудні 2020 року, коли був час для формування тарифів, ми неодноразово зверталися з листами до НКРЕКП, і завдяки цим листам відбулося зниження, проте тарифи залишаються для населення надто високими", - зазначив голова ОДА.

Читайте також: Газ в Україні дорожчає: економіст дав пораду українцям

Популярні відео

Синєгубов зазначив, що моніторить ситуацію з акціями протесту.

"Полтавська ОДА готова виступити майданчиком для конструктивного діалогу, щоб почути людей і передавати цю інформацію в Київ зокрема. Сьогодні був селектор з Офісом президента, і я повідомляв про ситуацію, сьогодні були проведені відповідні наради, дані вказівки щодо розробки механізму щодо зниження тарифів, цін на газ. Ми стикаємося з тим, що людей провокують, підігрівають, ми готові говорити, але в правовому полі і конструктивно, а не в хаотичний спосіб", - підкреслив він.

Читайте також: В Україні зросли зарплати, пенсії і тарифи: економіст пояснив, чи допоможе це українцям

Нагадаємо, що 11 січня в Полтаві, Львові, Вінниці та інших містах проходять акції протесту проти підвищення тарифів на газ і електроенергію. У Полтаві учасники мітингу намагалися потрапити в будівлю облдержадміністрації, але їх не пустила поліція.

Раніше на Полтавщині протестувальники проти високих тарифів перекривали рух на трасі Київ - Харків.

Нагадаємо, ексміністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко в ефірі телеканалу "Україна 24" спрогнозував, що в лютому-березні протести через подорожчання комуналки будуть наростати.

Джерело Україна 24 Теги