Я втратила близьких у цій війні – лікарка емоційно висловилась про епідемію коронавірусу

Анна Горбань назвала війну з інфекцією "невидимим фронтом"

Я втратила близьких у цій війні – лікарка емоційно висловилась про епідемію коронавірусу

Лікарка-педіатриня Анна Горбань в ефірі телеканалу "Україна24" порівняла епідемію коронавірусу COVID-19 в Україні з "невидимою війною", на якій протягом року загинуло багато медпрацівників.

"Ви знаєте, я хочу заплакати. Тому що я хочу, щоб у теперішній рік ми забрали пам’ять про усіх моїх колег, які загинули у зв’язку з цією війною з COVID-19. На жаль, я втратила дуже близьких колег у цій війні. Це дійсно є війна. Я хочу, щоб пам’ять про тих людей, яких ця війна торкнулася, залишилася в серцях кожної родини. Щоб ми пам’ятали, що не тільки аварія, не тільки куля, але є і невидимий фронт війни – інфекції", - заявила вона.

Читайте також: Вакцинація від коронавірусу: лікар назвав основну групу ризику

Популярні відео

За словами лікарки, люди "виносили чуму, холеру, але розслабилися за останні 100 років".

"Ми отримали непогану систему санітарно-просвітньої роботи, яку проводили в радянські часи. І це горе, яке сьогодні зайшло масово в наші сім’ї, було неочікуваним. Ми ментально не були до нього готові. Я знаю, що на нас будуть чекати ще випробування. Але я хочу, щоб пам’ять про тих людей, які загинули в цій невидимій боротьбі, збереглася на багато років", - зазначила Горбань.

Читайте також: Ціна – чиєсь життя: інфекціоністка вказала на небезпеку новорічних ярмарків і поїздок

Раніше лікарка-інфекціоністка Євгенія Менжуліна в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, чи допоможе локдаун з 8 січня зупинити епідемію коронавірусу.

Джерело Україна 24 Теги