Інші цифри будуть після 8 січня: "слуга народу" про статистику хворих на COVID-19

Радуцький розповів, чому в Україні знизилася статистика хворих на COVID-19

Інші цифри будуть після 8 січня: "слуга народу" про статистику хворих на COVID-19

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Михайло Радуцький в ефірі телеканалу «Україна 24» пояснив, чому статистика захворювання на коронавірус COVID-19 знизилася.

«Чому МОЗ хоче вводити обмеження, тому що там вважають, що після інкубаційного періоду буде збільшення захворюваності, а по-друге, збільшиться кількість тестувань на коронавірус. Це не тому, що МОЗ сьогодні заощаджує кошти і не тестує. Ні, дійсно багато людей поїхало в гості, хтось поїхав за кордон. І на свята, на вихідні, подивіться статистику, у нас завжди на вихідні тестів робиться менше не тому, що їх не хочуть робити, а тому, що люди менше звертаються, чекають понеділка, вівторка – це традиційно», - заявив нардеп.

Читайте також: Українських лікарів обдурили - відома журналістка про коронавірус

Популярні відео

Він наголосив, що після свят статистика хворих на коронавірус в Україні зміниться.  

«Думаю, після 8 січня ми будемо мати трохи іншу статистику. Бо люди повернуться з відпусток, від родичів – і будуть частіше звертатися до лікарів, і будемо мати кількість тестувань значно більшу. І до того ж сьогодні більше 60 тис. експрес-тестів на антиген вже поїхало в регіони, зараз очікується постачання ще 1,5 млн цих тестів. Ці тести робляться набагато швидше – 15-30 хвилин», - зазначив Радуцький.

Читайте також: Шустер назвав несподівану користь для України від епідемії коронавірусу

Раніше лікарка-епідеміологиня Ірина Колесникова в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, що, окрім епідемії коронавірусу, світу та Україні загрожують інші пандемії.

Джерело Україна 24 Теги