Бенюк розповів, як українці мають розмовляти з Путіним

Актор вважає, що війна з Росією принесла користь українському народу

Бенюк розповів, як українці мають розмовляти з Путіним

Відомий український актор і телеведучий Богдан Бенюк в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив, що Україна має навчитися розмовляти з Росією з позиції сили.

На запитання, чи не вважає він помилкою голосування в Раді у 2014 році щодо скасування закону про мову, Бенюк відповів:

"Ні, навпаки, я вважаю, що ці загострення принесли користь Україні. Я навіть вам скажу, що та війна, яка зараз розпочата Росією, – вона на користь українському народу. Ми нарешті побачили, хто є нашим "братом", оцей старший "брат" з Москви. У нас Криму немає – хто забрав цей Крим? Крим був забраний, анексований Росією. Хто забрав половину Донбасу і Луганської області? Те саме", - зазначив актор.

Читайте також: У Гафта була темна сторона - Ляшко про скандальні заяви артиста щодо України

За його словами, загострення у 2014 році могло бути ще більшим, тому що в РФ "план був зовсім інший щодо просування".

"Ці поступки, на які ми завжди йшли, аби, не дай Боже, нічого не сталося, – це такий український поганий ренесансний момент: а давайте, не дай Боже, щоб нічого не сталося. Ні, треба поставити всі проблематичні речі, які існують. Росія – ворог. Нам треба в них Крим забирати? Треба. Якими шляхами це робити? Ось будуть тепер політики думати. Я коли буду при владі, я знатиму шляхи. Але тепер я буду пацан, якщо скажу, що треба брати машину і їхати на Перекоп. Ми розуміємо, що маємо під боком сусіда, який до нас дуже агресивно ставиться і буде ставитися. Тому з ним треба навчитися жити, і з ним треба навчитися мовою сили розмовляти, а не казати: не дай Боже, не чіпати, бо там Путін. Там не тільки Путін – внутрішня структура російської душі направлена на агресію", - вважає Бенюк.

Популярні відео

Читайте також: Такого не дозволяв собі ніхто - Гордон розповів, як вилаяв Путіна на всю Росію

Відомий український актор і телеведучий Богдан Бенюк в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів про своє ставлення до письменника-сатирика Михайла Жванецького.

Джерело Україна 24 Теги