В Україні почалася реєстрація на пробне ЗНО: чого чекати учням

Організатори сподіваються не повторити сценарій 2020 року, коли пробне ЗНО скасували

В Україні почалася реєстрація на пробне ЗНО: чого чекати учням

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) в Україні у 2021 році планують провести за графіком 10 квітня, попри карантин.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів виконувач обов'язків директора Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Валерій Бойко. За його словами, не повинна повторитися ситуація 2020 року, коли пробне ЗНО скасували й учасникам повернули гроші.

"Я сподіваюся, така ситуація не повториться, тестування має відбутися у квітні. Сьогодні розпочалася реєстрація на пробне ЗНО. Сподіваємося, що епідемічна ситуація в Україні на квітень буде принаймні в тих показниках, які дозволять уряду не ухвалювати рішення, як це відбулося минулого року, про скасування пробного зовнішнього незалежного оцінювання та повернення грошей усім учасникам цієї платної послуги", - заявив Бойко.

Читайте також: "З дипломом на базарі": експертка про велику помилку випускників шкіл

Популярні відео

Він висловив сподівання, що 10 квітня з дотриманням усіх протиепідемічних заходів буде проведено пробне ЗНО.

"Учасники, окрім того, що ознайомляться очно з процедурою проходження ЗНО безпосередньо в аудиторіях, матимуть ще додаткові бонуси у вигляді самостійного виконання тестів у домашніх умовах з будь-якого іншого предмета, який вони оберуть і вважатимуть за потрібне потренуватися перед основним ЗНО", - сказав керівник УЦОЯО.

Читайте також: Нові санітарні правила для шкіл: експерт вказав на серйозну проблему

Він також нагадав, що УЦОЯО розробляє з усіх навчальних предметів тестові зошити:

"Якщо дитина реєструється, наприклад, на українську мову і літературу, вона очно в аудиторії працюватиме саме з цим тестом. Повернувшись додому, зайшовши на свою інформаційну сторінку, вона може заповнити електронний бланк відповідей і буде автоматично пораховано її тестові бали".

Раніше глава Міносвіти Сергій Шкарлет в ефірі телеканалу "Україна 24" розповів, як працюватимуть школи під час локдауну.

Джерело Україна 24 Теги