"Вводять щось незрозуміле": експерт розкритикував локдаун в Україні

Карантинні заборони зараз масово порушуються у всіх містах України, зазначив Леонід Козаченко

"Вводять щось незрозуміле": експерт розкритикував локдаун в Україні

Посилення карантину в Україні з 8 по 24 січня є непродуманим кроком.

Таку думку висловив в ефірі телеканалу "Україна 24" голова Ради підприємців при Кабміні Леонід Козаченко, коментуючи локдаун.

"Зараз у бізнес-спільноті багато різних думок з приводу того, наскільки потрібно було запроваджувати такі обмеження саме з 8 січня. Останні цифри, які свідчать про кількість хворих, демонструють, що в нас немає пожвавлення захворювання. Проти максимального пікового періоду в нас у чотири рази менше… Можна було б трошки обмежити й не вводити з 8 січня щось незрозуміле", - заявив Козаченко.

Читайте також: Карантин буде тривалим: лікар дав невтішний прогноз

Популярні відео

Голова Ради підприємців нагадав, що зараз у всіх населених пунктах біля ялинок велике скупчення людей.

"Працюють всі заклади масового скупчення людей, кінотеатри, заклади харчування. Навіть біля Офісу президента, коли ви прийдете, то побачите, що там зробили ковзанку, дуже велика кількість людей", - зазначив він.

Читайте також: "Український шоу-бізнес в д***і": відомий продюсер про наслідки COVID-19

За його словами, "якщо немає зараз збільшення кількості хворих, збільшення напруги в окремих регіонах, - немає сенсу робити такі не до кінця продумані заходи".

Раніше виконавча директорка Європейської бізнес-асоціації Анна Дерев'янко в ефірі телеканалу "Україна 24" розповіла, які сфери бізнесу постраждають від карантину в Україні у 2021 році.

При цьому на брифінгу 5 січня міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що інформація про заборону продажу деяких непродовольчих товарів під час карантину не відповідає дійсності: "Я бачив цю інформацію, яка з’явилася в мережі, вона не є достовірною".

Джерело Україна 24 Теги